7 výborných hororů pro děti

Žánr hororu si většina lidí spojuje s dospělým publikem. Během let vzniklo i několik vydařených hororů, které se nicméně orientují na dětské publikum. Jde tak o ideální snímky pro dospělé milovníky hororů, kteří tento žánr chtějí představit svým dětem.

7 nejzajímavějších filmů o vesmíru

Vesmír odjakživa fascinuje lidstvo. Nejen z tohoto důvodu hraje významnou roli v řadě biografických i sci-fi snímků. Některé vesmírné filmy následně svou kvalitou vyčnívají nad ostatními. Dokážou zaujmout i diváky, kteří se nevěnovali studiu vědy a tematika vesmíru jim byla doposud cizí.

8 nejzajímavějších filmů o autech

Některá témata se těší stálé popularitě a ve filmech se objevují pravidelně. Dobrým příkladem jsou auta, která kromě řady fanoušků mají i obrovské využití. Mohou se jim věnovat filmy nejrůznějších žánrů, od animovaných podívaných až po horory. Bez ohledu na žánr by si ty nejzajímavější filmy o autech neměl nechat ujít nikdo, kdo se o ně zajímá.

7 nejlepších vánočních filmů

Vánoce patří mezi nejoblíbenější svátky. Lidé se k nim rádi vracejí i díky sledování filmů zasazených ve vánočním období. Ty nejlepší vánoční filmy se již dávno vepsaly do dějin. Dokážou nejenom pobavit, ale i úspěšně navodit atmosféru svátků.

7 nejlepších filmů o zombie

Zombie se řadí mezi nejpopulárnější fiktivní stvoření. A to navzdory skutečnosti, že jejich současná podoba je nová, existuje méně než 60 let. Od roku 1968 se zombie stihly objevit v celé řadě filmů, z nichž některé na sebe svou kvalitou strhly větší pozornost než jiné.

8 nejlepších filmů pro teenagery

Dospívající lidé tvoří vděčný segment publika. Na sledování filmů mají zpravidla více času než pracující lidé a navíc se aktivně zajímají o novinky v kinech i na streamovacích službách. V Hollywoodu si to uvědomují a vytváří filmy orientované právě na teenagery. Ty nejlepší filmy pro náctileté nicméně zvládnou zaujmout všechny diváky bez ohledu na to, kolik je jim let.

7 nejlepších filmů na Halloween

Ačkoliv Halloween v České republice nemá takovou tradici jako v zahraničí, těší se stále většímu věhlasu. Poskytuje milovníkům hororů i rodinám s dětmi příležitost, jak si užít příjemný svátek. A jedním ze způsobů, jak Halloween v českých končinách oslavit, je vyzkoušet ideální filmy na Halloween.

Nejlepší filmy z vězení

Do vězení se většina lidí v životě nepodívá, a jsou za to rádi. To neznamená, že by je nezajímalo, jak to za mřížemi funguje. Naštěstí existuje vícero výborných filmů z vězení, které divákům o tom poskytnou představu.