Kde sledovat NHL 2023/2024? S novou sezónou NHL přichází adrenalin, hvězdné okamžiky a česká síla!

S nadcházejícím říjnem se opět otevírají brány ledních arén pro nový ročník NHL, sezónu 2023/2024, která slibuje hokejové drama, nečekané zvraty a ohromující výkony. A my vám přinášíme přehled toho, proč byste neměli chybět u žádného střetnutí!

Kde sledovat NHL živě?

Víkendy ve znamení NHL: Vaše pozvánka na hokejový večírek

Představte si sobotní večery ve společnosti světového hokeje. Až 15 přímých přenosů NHL týdně a k tomu dva zápasy na Nova Action. Pátek a neděle nikdy nebyly vzrušující. Vychutnejte si to nejlepší ze světa hokeje v pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Sobota ve znamení NHL: Nejen zápasy, ale i odborné komentáře

Studio NHL každou sobotu obohatí váš hokejový zážitek diskusemi a analýzami. Zasvětíme vás do nejdůležitějších momentů týdne a pokud přijdete pozdě, nezoufejte – záznamy zápasů jsou k dispozici na Voyo po dobu 7 dní.

Sledujte zápasy NHL živě na Voyo

Čeští hokejoví gladiátoři v NHL

Zažijte hrdost sledováním českých hokejistů v akci! Boston Bruins hraje domovem Davidu Pastrňákovi, Pavlu Zachovi, Jakubu Laukovi a Jakubu Zbořilovi. Připojte se k nám a sledujte, jak naši hráči rozvíří ledovou plochu.

Hlavní hvězdy a klíčové momenty nové sezóny

Connor McDavid má v plánu pokořit 1000 bodů v NHL, zatímco nováček Connor Bedard zaujme svou premiérou. Tato sezóna bude plná vzrušujících výzev a vynikajících výkonů, které si nesmíte nechat ujít.

Připojte se k nám v této sezóně plné nadějí a vášně!

Buďte součástí hokejového světa plného emocí, talentu a nezapomenutelných zážitků. Je čas vyhrnout rukávy, připravit dresy a zapojit se do sledování každého zápasu. Sledujte, fanděte a buďte svědky každého triumfu a každého pádu.

Nastartujte svou hokejovou vášeň s novým ročníkem NHL – sezónou, která slibuje být legendární!

Sledujte zápasy NHL online