Příběhy Spejbla a Hurvínka znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy Spejbla, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka Hurvínka, kamarádky Máničky a její bábinky - paní Kateřiny a chlupatého psa Žeryka. Černobílý seriál.Názvy jednotlivých epizod : 1. Skok do neznáma 2. Žerykovo cvičení 3. Zlatý dřevák 4. Žerykovi k narozeninám 5. Mikuláš 6. Příliš Štědrý večer 7. Co je to halekačka 8. Zemětřesení 9. Si pořádně zařádit aneb není nad duet 10. Udobření 11. Spejblovi k narozeninám 12. Hurvínek zas jednou šaškuje 13. Vysvědčení(Karlos80)
Zahrada je nezapomenutelný loutkový film o zahradě, partě kluků a zlém kocourovi, od tvůrců úspěšných animovaných příběhů o dvou medvědech, kteří se potkali u Kolína nazvaném Pojďte pane, budeme si hrát. Svou zvláštní imaginativností a tajemností připomíná v jistém smyslu dětský horror.(oficiální text distributora)
Příběhy Spejbla a Hurvínka znají děti skoro na celém světě. Veselé příběhy taťuldy Spejbla, který všechno zná a umí, ale nikdy jeho počínání nekončí bez komplikací. Jeho "vzorného" synka Hurvínka, kamarádky Máničky a její bábinky - paní Kateřiny a chlupatého psa Žeryka.Názvy jednotlivých epizod: 1. Spejbl se bouří 2. Ranní rozcvička 3. Hurvínkovo strašidýlko 4. Hurvínek domácí kutil 5. Nečekaná výhra 6. Sněhulák jako živý 7. Spejbl lovcem 8. Závod do vrchu 9. Spejbl na houbách 10. Spejbl kope studnu 11. Syslus modrobulvus 12. Zázračné zachránění 13. Hurvínek hlavou rodiny(Karlos80)
Mocichtiví vládci vysávají z planety Tra život. Skupinka odvážných Gelflingů se proto spojí na výpravě za záchranou světa a s temnotou se rozhodnou bojovat.(Netflix)
Oblíbený animovaný seriál pro nejmenší diváky. Humorné a napínavé příhody dvou malých včelích medvídků – čmeláčků Čmeldy a Brumdy a jejich přátel čmeláčí maminky, brouka Kvapníka, lučního koníka, mušky, pučmelouda, roháče aj.(Karlos80)
Jája a Pája je jeden z nejznámějších Večerníčků. Skládá se ze čtyř sérií. První dvě byly natočeny ve druhé polovině 80. let, další dvě v polovině 90. let. Hlavními hrdiny jsou dva kluci Jája a Pája, jejich dědeček Lebeda, který je vysloužilý námořník a jejich lakomý soused Krkovička, řezník, kupec a sedlák v jedné osobě. Od třetí série v seriálu ještě vystupuje Krkovičkova neteř Míla. Převážná část epizod celého seriálů je o tom, jak lakotný a vypočítavý Krkovička chce napálit kluky. Nějak si finančně polepšit či je ožebračit. Jenže kluci mají mazaného dědečka, který vždy na Krkovičku vyzraje. Seriál namluvil František Filipovský, kterého od třetí série nahradil Václav Postránecký s Petrem Haničincem.(zdeny99)

Showing all 6 results