Big Brother se vrací do Čech: Soutěž plná napětí a překvapení

Po letech čekání se do České republiky vrací jedna z největších reality show na světě, Big Brother. Tento návrat slibuje divákům nevídaný zážitek, kdy budou moci sledovat osudy soutěžících 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Nová éra Big Brothera

Moderátorem této očekávané série bude Míra Hejda, který převezme rodinnou štafetu po Zorce Hejdové, která moderovala předchozí reality show Love Island. Slibuje, že tato řada bude plná nových prvků a překvapení. První díl se na platformě Voyo objeví již 13. listopadu a následně budou nové epizody přidávány každý den, s jednodenním předstihem před televizním vysíláním.

Kdy a kde sledovat Big Brother online?

Diváci se mohou těšit na premiéru reality show Big Brother 13. listopadu na Voyo. Od 14. listopadu bude k dispozici každý den livestream z vily mezi 16:00 a 18:00. Sledovat můžete také na kanálech TV Nova a Nova Fun, kde budou nové díly vysílány každý den. Přesné časy přidávání dílů na Voyo se mohou lišit, což přidává prvek nejistoty a očekávání pro fanoušky show​.

Co soutěžící čeká

Soutěžící se usídlí v domě, který je prošpikován 58 kamerami a čeká je zde pobyt na celých 9 týdnů. Zajímavostí je, že dveře domu budou po celou dobu soutěže otevřené, ale jakmile je soutěžící opustí, jeho cesta v Big Brotheru končí. Toto pravidlo dodává show další rozměr napětí a nejistoty. Veškeré osobní problémy a otázky budou soutěžící řešit pouze s Big Brotherem skrze zpovědnici​.

Vysoká hlavní cena

Tato řada se od předchozích liší také výší hlavní ceny. Soutěžící budou bojovat o 2,5 milionu korun, což je zhruba 100 000 eur. Tato částka představuje značný nárůst oproti minulým ročníkům a zaručeně přitáhne pozornost nejenom soutěžících, ale i diváků

Big Brother Česko & Slovensko přináší novou vlnu zábavy a napětí pro podzimní a zimní večery. S jeho návratem se otevírá nová kapitola v historii reality show v České republice. Připravte se na drama, emoce a nečekané zvraty, které vás jistě nezklamou. Sledujte pravidelné sobotní přímé přenosy, které shrnou dění uplynulého týdne a odhalí, pro koho se soutěž skončí.