Placeholder

V komediálním seriálu Táta v nesnázích se Petr, rozvedený správce bazénu, po letech věnovaných péči o dcery snaží najít sebevědomí i lásku. Zatímco se jeho dcery stěhují zpět do rodného hnízda, on se vrací do světa randění a doufá, že najde tu pravou. Premiérové díly sledujte online na Voyo.

Placeholder
Hlavním hrdinou Sex O’Clock je dospívající Adam, který se až dosud zabýval především svou taneční kariérou a palčivou otázkou, kdy už konečně přijde o panictví. Jeho otec ale záhy převrátí celé rodině život naruby a odstartuje celý řetězec nečekaných událostí, se kterými si musí poradit jak Adamova matka Judita, tak babička...
Celosvětově známá desetidílná dokumentární série Génius přichází na televizní obrazovky programu National Geographic se svou druhou řadou, aby odhalila dramatický život nejkontroverznějšího umělce 20. století, Pabla Picassa v podání Antonio Banderase. Geniální dítě a později muž – Picasso – neuspokojily ho imitace velkých mistrů. Rozhodl se vytvořit svůj vlastní styl a tím změnil umění navždy. Génius: Picasso objevuje můzy, umění a komplikovaného muže skrytého v uměleckých dílech.

Showing 1–30 of 353 results