Série Iveta online na Voyo

Iveta Bartošová: Tajemství její největší slávy a osudové lásky v pokračování biografické minisérie na Voyo!

Iveta Bartošová byla jednou z nejvýraznějších a nejpopulárnějších zpěvaček na hudební scéně své doby. Prodej desetitisíců alb a vyprodávání koncertů nebyly pro ni ničím neobvyklým a sbírala jedno ocenění za druhým. Přesto však stále toužila po něčem, co jí žádný partner doposud nedokázal dát. Na Voyo si můžete od 5. května zhlédnout pokračování skutečného životního příběhu Ivety Bartošové.

První řada biografické minisérie Iveta se zaměřila na počátky kariéry nesmělé dívky z vesnice a byla velmi úspěšná. Po skončení první řady se objevil obrovský zájem o další díly, které by mohly přinést další informace o životě této mimořádné zpěvačky. Tvůrci minisérie naslouchali volání fanoušků a přicházejí s druhou řadou, která nám přiblíží život Ivety Bartošové v 90. letech, konkrétně v letech 1990 až 1998.

Druhá řada ukáže zcela odlišnou stránku Ivety. Stala se sebevědomou celebritou, která si užívala období své největší slávy. Brzy však zjistila, že velká popularita má i svou stinnou stránku a stala se hlavním cílem bulvárních médií. Navzdory všem úspěchům stále toužila po bezpodmínečné lásce někoho blízkého. Tu nakonec našla až u svého syna Artura.

V druhé řadě minisérie Iveta si opět zahraje herečka Anna Fialová a po jejím boku se představí Ondřej Gregor Brzobohatý v roli Ladislava Štaidla. Mezi postavami nechybí ani Rudolf Hrušínský nejmladší, kterého ztvárnil Oskar Hes, a Saša Rašilov jako Karel Svoboda. Další role ztvární Karolína Vágnerová jako Vendula a Ondřej Ruml jako Karel Gott.

Druhá řada minisérie Iveta bude mít exkluzivní premiéru na Voyo 5. května.

Sérii Iveta můžete sledovat na Voyo zde.