Oblíbená vědomostní soutěž přichází na obrazovky v upravené a napínavější verzi

Mezi Čechy jsou vědomostní soutěže velmi oblíbené. Po úspěchu pořadu Na lovu, který baví diváky už rok a pů každý všední den, příchází na Voyo a TV Nova Superlov. Známí lovci, napětí, adrenalin a až milion korun pro ty nejlepší soutěžící!

Superlov je upravenou verzí velmi populární vědomostní soutěže Na lovu, i zde se soutěžící utkají s Lovci, tentokrát ale ne pouze s jedním. Proti účastníkům souteže se postaví známá pětice Lovců – Doktor Vševěd, Kalkulátor, Pan Lišák, Kvízová dáma a Belladonna. Ani na pozici moderátora nenastane žádná změna, soutěž bude uvádět vždy pohotový Ondřej Sokol.

Nepodstatnějším rozdílem bude, že narozdíl od známého pořadu Na lovu soutěžící nebudou tvořit týmy, ale budou bojovat sami za sebe ve dvou kolech. V prvním kole na soutěžícího čeká pět otázek s možnostmi A, B a C. Za každou správnou odpověď získají 5 000 korun a pokud odpoví všechny otázeky správně, může se s Lovci utkat až o nejvyšší možnou výhru jeden milion korun. Zároveň pokud se jim nepodaří správně zodpovědět hned na první otázku prvního kola, okamžitě se rozloučí se hrou s nulovou výhrou.

V druhém kole se soutěžící již utká s Lovci, kteří mají na začátku stejný čas na zodpovězení otázek jako soutěžící a to 60 sekund. Lovci však před začátkem předloží účastníkovi nabídku časového náskoku a peněžní částky. Soutěžící si může vybrat o jakou sumu, s jakým časem a s kolika Lovci se ve hře utká. Pokud se rozhodne hrát o částku nahranou v prvním kole, utká se automaticky se dvěma Lovci. Pokud se rozhodne pro větší výhru, získá zároveň menší časový náskok a bude hrát proti více Lovcům.

Souboj pak probíhá tak, že moderátor Ondřej Sokol začne pokládat soutěžícímu otázky a spustí se časomíra. Jakmile soutěžící odpoví správně, časomíra se zastaví a je řada na Lovcích. Jakmile Lovci odpoví správně, zastaví se jejich časomíra a je znovu na řadě soutěžící. Pokud je otázka zodpovězena špatně, pokládají se další otázky dokud se neodpoví správně nebo nevyprší čas. Pokud soutěžícímu vyprší čas dříve než Lovcům, bohužel se musí rozloučit se hrou bez jakékoliv výhry. Když čas vyprší Lovcům, soutěžící vyhrává finanční částku, na které se s Lovci domluvil před začátkem kola.

První díl pořadu Superlov můžete sledovat již od 25. února na Voyo a 4. března ve 20:20 na TV Nova.

Soutěž Superlov můžete sledovat online na Voyo zde.