Zlatá labuť online

Shlédněte seriál Zlatá labuť online:

Hlavním hrdinou dobového seriálu je Petr Kučera ztvárněný Adamem Vaculou. „Je to člověk, který přijíždí ze zahraničí, odkud si přivezl inspiraci, vizi a sen, který tady realizuje v podobě Zlaté labutě. Přiváží do Prahy ve třicátých letech něco, co tady ještě nikdy nebylo. A baví mě, že je to sen, který plní svědomitě, a stejně tak přistupuje k lidem, kteří ve Zlaté labuti pracují,“ říká o své roli Adam Vacula. Cestu mu zkříží Bára Veselá (Marta Dancigerová), které se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se však stane prodavačkou v oddělení módy luxisního obchodního domu Zlatá labuť.

Rodině Kučerů vládne přísný otec rodu hraný Petrem Kostkou, jeho manželku Boženu pak Daniela Kolářová. Do čela řízení rodinného klanu se ale dere především Petrova sestra Irena (Kristýna Ryška), intrikánka a milovnice luxusu a moci, která žije v odcizeném vztahu se svým manželem Lukášem (Robert Mikluš). Rodinu doplňuje Rudolf Kučera (v podání Petra Stacha), který je po dětské obrně upoután na invalidní vozík.

Kolegyněmi Báry Veselé v oddělení textilu obchodního domu Zlatá labuť se stanou Eva Dušková (Beáta Kaňoková), křehká žena, která svou práci v obchodním domě vnímá jako vstupenku do světa filmu, ve kterém by se ráda prosadila, a Alena Zimová (Simona Lewandowská). Ta do Prahy utekla z malé vesnice a doufá, že ji anonymita velkoměsta konečně umožní žít tak, jak touží.