Září přineslo na Voyo 10 novinek, které byste měli vidět

S příchodem podzimu přichází také svěží várka obsahu na Voyo, ideální pro temné a vlhké dny. Kromě zbrusu nových filmů a seriálů pod značkou Voyo Originál tu najdete i oblíbenou reality show Love Island, dokumentární pohled na rodinu Kardashianů a unikátní dokureality pro ty, kteří hledají své dávno ztracené příbuzné.

Love Island

Nová řada oblíbené reality show Love Island tento rok přivítala své účastníky ve vile na Kanárských ostrovech. Mladí soutěžící z Česka a Slovenska zde soupeří v zábavných hrách a výzvách a zároveň se potýkají s romantickými zvraty, intrikami a neočekávanými momenty. Vedení show opět drží charismatická moderátorka Zorka Hejdová, která je účastníkům na blízku v dobrých i špatných chvílích. Ačkoliv je místo známo svým slunečným počasím, někdy je ve vile horko i bez slunce!

Přehrát reality show Love Island online

Život pro samouky

Klára, hraná Janou Plodkovou, prochází životními výzvami, které jsou zkomplikovány její vnitřní nejistotou, srovnatelnou s adolescentní zmateností. Když se neočekávaně setká s rozvodem a je postavena před úkol vychovávat své dvě dcery sama, tento životní zlom ji vtáhne zpět do složitého světa randění. Klára se dostává do řady komických situací, často díky nežádoucím radám od své matky, hrané Zuzanou Kronerovou, a vztahové koučky, kterou ztvárňuje Barbora Seidlová. I když její představy o budoucnosti selhávají, Klára se musí naučit orientovat v nepředvídatelných vodách života a stát se svým nejlepším učitelem.

Režie: Jitka Rudolfová
Hrají: Jana Plodková, Barbora Seidlová, Zuzana Kronerová, Václav Neužil, Jaroslav Plesl

Přehrát film Život pro samouky online

Táta v nesnázích

Martin Pechlát vystupuje v roli Petra, rozvedeného otce ve středním věku, v šestnáctidílném seriálu s názvem „Táta v nesnázích“. Ačkoli Petr ještě neztratil víru v lásku, každodenní život mu komplikuje řada výzev vychovávající tři dcery z prvního manželství. Viki, Laura a Alex jsou již téměř dospělé a jejich cesta k nezávislosti přináší Petrovi řadu nových zážitků, zejména když se setkává s jejich různými partnery. Na scéně se objevují také dvě další důležité ženy v Petrově životě: jeho bývalá manželka Kateřina a nová láska, kouzelná Dorota, do které je Petr zamilovaný hlavou i srdcem.

Režie: Petr Zahrádka, Tomáš Pavlíček
Hrají: Martin Pechlát, Štepánka Fingerhutová, Agáta Kryštůfková, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková

Přehrát seriál Táta v nesnázích online

Přání k narozeninám

Líba, hraná Evou Holubovou, si každoročně přeje k narozeninám, aby ji oslavila celá rodina. Avšak vždy se něco překazí a letos nevypadá jinak. Její syn Petr, jehož roli hraje Igor Orozovič, ji informuje, že kvůli nemoci nemůže přijít. Skutečný důvod jeho absence je ale jiný: jeho partner Karel, ztvárněný Tomášem Klusem, má narozeniny ve stejný den a Petr s ním dosud oslavu nemohl sdílet. Když Líba nečekaně navštíví Petra, situace se komplikuje. Petr se rozhodne předstírat, že je heterosexuál, a proto představí rodině sestru Karla, hranou Veronikou Khek Kubařovou, jako svou přítelkyni.

Režie: Marta Ferencová
Hrají: Eva Holubová, Jaroslav Dušek, Simona Babčáková, Matěj Hádek, Tomáš Klus

Přehrát film Přání k narozeninám online

Kardashianovi: Miliardářská dynastie

Příjmení Kardashian je ve 21. století synonymem pro celebritu a vliv. Ať už je tato rodina obdivována či kritizována, jejich vliv na módu, kosmetiku a televizní reality show je nesporný, sledují je stovky milionů diváků. Mnozí touží po pohledu za kulisy do života těchto ikonických postav. Jak skutečně žijí mimo reflektory? Jak se chovají v soukromí? Co je tajemstvím jejich celosvětového úspěchu a obrovských příjmů? Všechny tyto otázky se pokusí osvětlit nový dvoudílný dokument s názvem „Kardashianovi: Miliardářská dynastie“.

Přehrát dokument Kardashianovi: Miliardářská dynastie online

Buď chlap

Pavel, jehož roli hraje Jakub Prachař, je třicátníkem žijícím stále s rodiči a vykonávajícím práci, která ho nenaplňuje. Když se znovu setká s Terezou, svou láskou z dětství, hranou Terezou Ramba, začne toužit po změně. Tereza má své vlastní boje, uvězněná ve své rodinné firmě. V touze znovu najít sebe samého a stát se „opravdovým mužem“, se Pavel přihlásí na kurz vedený Weisnerem, ztvárněným Ondřejem Sokolem, ve Vysokých Tatrách. Tento kurz mu má pomoci naučit se tradiční mužské dovednosti, od sekání dříví po svádění žen.

Režie: Michal Samir
Hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Sabina Remundová, Ester Geislerová

Přehrát film Buď chlap online

Obchodník se smrtí

Nicolas Cage se v dramatu představuje jako Yuri Orlov, obchodník se zbraněmi s hlubokými kořeny v bývalém Sovětském svazu, kde získává a prodává obrovský arzenál zbraní. Zatímco jeho byznys kvete, musí zároveň řešit složitý osobní život – zkouší udržet vztah se svou manželkou, hranou Bridget Moynahan, pomáhá svému drogami závislému bratru, kterého ztvárňuje Jared Leto, a vyhýbá se neúnavnému agentovi Interpolu, v podání Ethana Hawkea, který je odhodlán ho dopadnout. K tomu všemu se snaží vyrovnat se svým vnitřním svědomím. Otázkou je, jak dlouho dokáže Orlov vyvážit tento nebezpečný životní tanec.

Režie: Andrew Niccol
Hrají: Nicolas Cage, Jared Leto, Ethan Hawke, Bridget Moynahan

Přehrát film Obchodník se smrtí online

Britney Spears: Daň za svobodu

V nedávno vydaném dokumentu o známé zpěvačce Britney Spears sledujeme její boj o ukončení třináctiletého opatrovnictví řízeného jejím otcem. Po letech trápení, o nichž svědčí i předešlý dokument s názvem „Osvoboďte Britney Spears„, se Britney konečně dokázala osvobodit a znovu získat kontrolu nad svým životem. Dokument se zaměřuje na zpěvaččiny poslední měsíce po skončení opatrovnictví a ukazuje, jak se vyrovnává s novou svobodou, obnovuje svá občanská práva a znovu začíná rozhodovat o svém vlastním osudu.

Hrají: Britney Spears, Charles Sophy, Drew Pinsky, Harvey Levin

Přehrát dokument Britney Spears: Daň za svobodu online

Válka vynálezců

V tomto biografickém dramatu sledujeme bitvu dvou vynálezce, Thomase Edisona, ztvárněného Benedictem Cumberbatchem, a George Westinghouse, v podání Michaela Shannona, o dominance v revoluční éře elektrifikace. Edison, jenž oslnil Manhattan svými žárovkami poháněnými přímým proudem, se postupně ocitá v úzkých, když Westinghouse s pomocí Nikoly Tesly začíná experimentovat se střídavým proudem. Zatímco oba vynálezci investují svůj čas, energii a finance do svých projektů, pokoušejí se také najít kompromitující informace o svém protivníkovi, aby jej ve veřejném mínění zdiskreditovali a získali podporu amerických měst pro svůj elektrický systém.

Režie: Alfonso Gomez-Rejon
Hrají: Benedict Cumberbatch, Michael Shannon, Sophia Ally, Matthew Macfadyen, Nicholas Hoult

Přehrát film Válka vynálezců online

Ztracená rodina

Tato nová dokureality „Ztracená rodina“ představuje svého druhu most, který lidem pomáhá překlenout léta odmlčení a nevědomosti. Představujeme si mnoho rodin, které byly roztrhány osudem, nesporazuměním nebo dalšími nepředvídatelnými událostmi. V mnoha případech se jedná o lidi, kteří prožili většinu svého života s otázkou „Co kdyby?“ v srdci.

Pod vedením zkušených moderátorů, Terezy Pergnerové a Mirka Vaňury, se tento pořad stává poutavou cestou objevení, opětovného spojení a obnovení vztahů. Zajímavým aspektem tohoto formátu je hluboký lidský rozměr, který nabízí. Kromě vzrušení z hledání a objevení ztracených příbuzných nabízí pořad také hluboký vhled do emocí, traumatu a katarze, které taková cesta může zahrnovat.

Diváci budou svědky nejen slz štěstí a radosti z opětovného setkání, ale také bolesti, odpuštění a smíření, které takové okamžiky mohou provázet. V konečném důsledku „Ztracená rodina“ zdůrazňuje nejen důležitost rodinných vztahů, ale také sílu a odolnost lidského ducha, schopnost pokračovat v hledání a nikdy neztratit naději.

Přehrát reality show Ztracená rodina online