Party Harder Summer Massacre online

Černohumorná divočina na Voyo: Párty Hárd a Párty Hárder: Summer Massacre přicházejí s nekompromisním humorem

Černý humor v dnešních komediích není tak častý jako dříve, z různých důvodů. Tato skutečnost však zcela uniká pozornosti Martina Pohla, známého jako Řezník, který se rozhodl vstoupit i do světa filmu vedle své nekonvenční hudební kariéry. Jeho první celovečerní film měl nakonec takový úspěch, že o tři roky později přišel s pokračováním, které se setkalo s ještě větším uznáním. Nyní si obě tyto filmy budete moci zhlédnout na Voyo.

Párty Hárd

Premisa filmu Párty Hárd je na první pohled jednoduchá. Trojice pubertálních spolužáků Péťa, Tomáš a Miky řeší typické problémy jejich věku – jak zaujmout a získat pozornost krásných dívek, se kterými by mohli objevovat tajemství sexuality. Bohužel ve škole jsou spíše považováni za oběti šikany než za populární kluky. Postupem času si uvědomí, že jediným způsobem, jak dosáhnout svého cíle, je uspořádat nezapomenutelnou párty. Při přípravách jim nakonec radí bezdomovec Derviš, a tak kluci kromě alkoholu začnou shánět i drogy. Párty se nakonec uskuteční, avšak s trochou nečekaných zvratů. Film bude mít premiéru na Voyo již 13. června.

Sledovat Párty Hárd na Voyo zde.

Párty Hárder: Summer Massacre

Loni představil Řezník volné pokračování prvního filmu s názvem Párty Hárder: Summer Massacre. Ani zde se nezdráhá použít černý, často vulgární humor a v scénách se vrací k hluboké absurditě. Překvapivě to však funguje. Tentokrát tvůrce nespolupracoval s amatéry, ale měl k dispozici standardní rozpočet a profesionální štáb. Výsledkem je film, který nabízí ještě vyšší filmovou kvalitu. Opět se ve středu dění objevují postavy z prvního dílu – Tomáš, Miky a Pája, známý jako Poulíček. Společně se vydávají na Máchovo jezero, aby se zúčastnili slavného festivalu Summer Massacre, který je každoročním lákadlem plným alkoholu, hudby a nezávazného sexu.

Řezníkův Letní masakr bude na Voyo dostupný dva dny po předcházejícím filmu, tedy již 15. června.

Sledovat Párty Hárder: Summer Massacre online na Voyo zde.