Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky

Postrach pofiderních gastronomických podniků Zdeněk Pohlreich, který proslul nejednou hláškou ve svých televizních pořadech, je zpět! Tentokrát se představí ve své nové show Pohlreichův souboj restaurací, kde jej čeká nový a nelehký úkol – nalezení nejlepší tuzemské restaurace.

Tento pořad je inspirován televizní show slavného kuchaře Gordona Ramsayho Ramsay’s Best Restaurant, ve které hledal nejlepší restauraci Velké Británie. Na stejnou výzvu narazí i soutežící podniky z Česka, které bude hodnotit oblíbená kuchařská hvězda Zdeněk Pohlreich.

Samotné restaurace byly již před začátkem show navrhnuty televiními diváky, ze zaslaných tipů bylo vybráno 12 soutěžících podniků, které se zúčastní několika výzev. Nepůjde však jen o kulinářské umění, personál bude muset prokázat, jak pod velkým tlakem televizních kamer zvládne obsloužit náročné hosty včetně samotného Zděňka Pohlreicha.

Která restauraci se nakonec bude moci pyšnit titulem té nejlepší v Česku? První díl show Pohlreichův souboj restaurací startuje 1. března na Voyo a o týden později na TV Nova.

Pořad Pohlreichův souboj restaurací můžete sledovat online zde.

Připomeňte si nejlepší hlášky Zdeňka Pohlreicha níže: