Z O2 Arény do dašeho obýváku: Top 5 stand-upů, které musíte vidět!

Stand-up komedie v Česku a na Slovensku zažívá boom. Co dříve bývala jen častá barová atrakce, se nyní stala velkým hitem, přičemž komediální vystoupení probíhají v mohutných koncertních sálech nebo dokonce sportovních arénách. Dokladem je například vyprodaná O2 Aréna díky vystoupení Štěpána Kozuba. A pokud máte chuť se zasmát, Voyo vám nabízí pět nejlepších stand-up show od talentovaných komiků.

Ondřej Sokol – „Celebrity“

Vstupte do světa Ondřeje Sokola, kde se setkáte s fascinujícími zážitky z jeho soukromí. Sokol bere diváky na výlet plný smíchu prostřednictvím anekdot z natáčení, moderování a dalších neočekávaných zážitků. Pokud vás láká objevit, co se skrývá za kulisy života populárního komika, „Celebrity“ je show, kterou byste neměli minout.

Štěpán Kozub – „Bez urážky!“

Ve své brilantní show se Štěpán nebojí sdílet své nejintimnější a nejzábavnější momenty. Jeho přirozený talent a schopnost vtáhnout diváky do světa humoru je důvodem, proč dvakrát vyprodal O2 Arénu. Pokud chcete prožít večer plný upřímného smíchu, Kozubova „Bez urážky!“ je tím pravým.

Simona – „Donaha!“

Simona představuje světu svou unikátní perspektivu ženské stand-up komedie. Ve svém speciálu zkoumá témata, na která mnoho komiků neodvážilo, od ženského těla po mezilidské vztahy a feminismus. S osvěžujícím a odvážným pohledem nabízí Simona ve své stand-up show „Donaha“ pohled na svět, který zůstane v paměti.

Jakub Zitron Ťapák – „Ruku na srdce“

Pokud hledáte něco odvážného a bez zábran, Ťapákova show je přesně to, co potřebujete. V „Ruku na srdce“ se Jakub ponoří do témat, která většina z nás považuje za tabu. S nekompromisním smyslem pro humor a schopností říkat nahlas to, co si většina z nás myslí potichu, je Ťapák skutečným zjevením v stand-upu.

Samo Trnka – „Manžel, otec, hovado“

Příběh o životním vývoji a proměně, který je prezentován s jiskřícím humorem. Samo Trnka bere diváky na výlet skrze jeho život od mládence plného avantýr až po plně zaneprázdněného otce. Vtipné, dojemné a místy velmi osobní, Trnkova show „Manžel, otec, hovado“ je oslavou života s všemi jeho radostmi i výzvami.

Ať už jste milovníci tradiční komedie nebo hledáte něco drsnějšího a nekorektního, tito komikové vás jistě nenechají v klidu. Stand-up komedie v těchto krajinách je na vzestupu, a tito talentovaní komikové jen potvrzují, proč tomu tak je. Užijte si skvělou zábavu na Voyo!

Všechny stand-upy najdete online zde!