Na Voyo odstartovala další řada reality show Survivor

Voyo, jedna z nejpopulárnějších českých streamingových služeb, oznámila start nové reality show s názvem „Survivor„. Pořad, který je inspirován stejnojmenným americkým formátem, bude sledovat skupinu soutěžících, kteří budou vyzváni, aby přežili na ostrově plném výzev a dobrodružství.

Účastníci budou muset spolupracovat a taktizovat, aby přežili a získali výhru. Každý týden bude jeden soutěžící vyřazen a diváci budou mít možnost sledovat, jak se jednotliví účastníci snaží udržet své místo v hře a zároveň se vyrovnávají s těžkými podmínkami na ostrově.

Survivor je proslulý svým napínavým dějem a intrikami, které se objevují během hry. Nová česká verze nabízí divákům možnost sledovat, jak se účastníci vyrovnávají s výzvami a jaké strategie zvolí, aby získali výhru 2 500 000 Kč.

O miliony a prvenstvní v soutěži se poperou kmeny Hrdinů a Rebelů. V roli Hrdinů se představí známé osobnosti – herec Václav Matějovský, bývalý fotbalista Petr Švancara, slovenský youtuber Filip Jánoš, model a účastník reality show Love Island Petr Havránek, modelka a Miss České republiky Andrea Bezděková, bojovnice a influecerka Kateřina „Kundosaki“ Klinderová, model a Muž roku 2016 Josef Kůrka, herečka a zpěvačka Karolína Krézlová, Barbora Mlejnková, majitelka fitness soplečnosti Soňa Sedláčková.

Reality show je k dispozici ke sledování online exkluzivně na platformě Voyo a od 1. 2. 2023 také na TV Nova. Diváci se mohou těšit na napínavé epizody plné emocí a dobrodružství. Sledujte Survivor na Voyu a buďte svědky toho, jak se soutěžící snaží přežít a zvítězit v této dramatické reality show.

Reality show Survivor můžete shlédnout online na platformě Voyo zde